burs

Burs veya Kredi Alacağım Ziraat Bankası Şubesi Neresi?

Burs veya Kredi Alacağım Ziraat Bankası Şubesi Neresi
Kyk Kredisi veya kyk Bursu almaya hak kazanan öğrenciler Kyk sonuçlarını sorguladığında aşağıdaki sonuçları görmekteler.
Kredinizi almak için gerekli olan banka kartınızı burs sonuçlarında açıklanan banka şubesinden almanız gerekmektedir.
Öğrenim Kredisi: 1. TAHSİSDE ÖĞRENİM KREDİSİ KAZANDINIZ
Öğrenim İptal Nedeni:
Burs İstek Durumu: BURS KAZANAMADINIZ
Burs İptal Nedeni: Burs veya Kredi Tahsis
Katkı Kredisi: KATKI KREDİSİ KAZANAMADINIZ
Katkı İptal Nedeni:
Bankamatik Kartınızı ve ilk Kredinizi Alacağınız Şube: TC.ZİRAAT BANKASI ACIPAYAM ŞUBESİ

Ziraat Bankası Burs Kredi Hesabı

Ziraat Bankası Burs Kredi Hesabı
Kredi Yurtlar Kurumundan ilk defa burs/kredi alacak öğrenciler www.kyk.gov.tr internet adresinden öğrenecekleri T.C. Ziraat bankası şubesine giderek adına düzenlenmiş olan BANKKART'ını alarak (daha sonrada gönderilebilir) burs yada öğrenim kredilerini T.C. Ziraat Bankası ATM'lerinden süre tahdidi olmaksızın istedikleri zaman, ATM'lerin bulunmadığı yerlerde ise herhangi bir T.C. Ziraat Bankası şubesinden masraf ödemeden tahsil edebileceklerdir.

Kaç Çeşit KYK Bursu Var?

Kyk Burs ve Kyk Kredi Çeşitleri,Kaç Çeşit KYK Bursu Var?

www.kykburs.com ekibi olarak eski adıyla Yurt-Kur yeni adıyla Kredi Yurtlar Kurumu olarak bilinen KYK tarafından üniversite öğrencilerine sunulan burs ve kredi çeşitleri hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vereceğiz.
KYK tarafından öğrerenin süresince üniversite öğrencilerine sunulan yurt ve burs hizmetlerinin belirli bir kriteri var.İhtiyaç sahiplerinin durumuna göre verilen burs çeşitleri

KYK Burs Açıklama Tarihi 2013

KYK Burs Açıklama Tarihi 2013
Kyk burs açıklama tarihi yaklaştıkça öğrenciler sabırsızlanmaya başladı.Geçen yıl kyk burs ve kyk öğrenim kredisi sonuçları açıklama tarihi olarak kasım ayının son haftası seçilmişti.
Büyük olasılıkla 2013-2014 KYK burs başvuru sonuçları kasım ayının ikinci yarısı açıklanacak? KYK öğrenim kredisi sonuçları açıklanma tarihi önceden bildirilmiyor birçok sitede KYK burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanıyor? sorusu yer almakta

2013-2014 KYK burs ve kredi sonuçları ne zaman belli olacak? Burs ve öğrenim kredisi sonuçları heyecanla bekleniyor. KYK (Kredi ve Yurtlar Kurumu) burs ve öğrenim kredisi sonuçlarından sonra ilk burs ne zaman verilecek?

KYK BURS VE KREDİ SONUÇLARI

Burs ve İş Garantisi veren Yüksek Okul

Burs ve İş Garantisi veren Yüksek Okul
Burs ve iş garantisi var öğrenci yok!

Gaziantep'teki yüksek okul broşürle öğrenci arıyor. 200 lira da burs veren Kuruyemiş Üretimi ve İşletme Teknolojisi Bölümü 3 öğrenci bulamazsa kapanacak

2013 KYK Burs Kredi Başvuruları Ne Zaman Bitiyor?

2013 KYK Burs Kredi Başvuruları Ne Zaman Bitiyor? Yurt Başvuruları Bitti!

2013 KYK, burs ve kredi başvuruları ne zaman bitiyor? YURTKUR başvuruları ne zaman son. KYK kredi ve burs başvuruları 29 Eylül'de bitiyor. Kredi ve burstan hangi, öğrenciler yararlanabiliyor?

2013 KYK Burs Kredi Başvuruları Ne Zaman Bitiyor? Yurt Başvuruları Bitti!

YURT BAŞVURULARI 12 Ağustos 2013 Tarihinde Sona Ermiştir.

KREDİ/BURS BAŞVURULARI ; Burs/Öğrenim Kredisi Başvuruları 29 Eylül 2013 Tarihinde Sona Erecektir.

2013–2014 ÖĞRETİM YILINDA YURT İÇİNDE YÜKSEK ÖĞRENİM PROGRAMINA GİRMEYE HAK KAZANAN ÖSYM VEYA ARA SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KREDİ/BURS MÜRACAATI İÇİN TIKLAYINIZ

KYK Ankara Yurt ve Burs Bilgileri

Kyk Ankara Bölge Müdürlüğ Yurt,Burs ve kredi hizmetleri verilmektedir.Özellikle üniversiteye yeni kayıt yaptıracak öğrenciler sitemiz aracılığıyla aşağıdaki bilgilere ulaşabilmektedir.ler.

Genel Müdürlüğümüz Merkez Binası

Adres
SÖĞÜTÖZÜ MAHALLESİ 2176 SK.
NO:25 ÇANKAYA 7 ANKARA
Daha Büyük Görüntüle

Telefon

444 19 61

0 312 551 60 00

Faks
0 312 551 65 73
Bölge Müdürlüğümüz Merkez Binası

Adres
KIBRIS CAD. NO:4
KURTULUŞ / ANKARA
Daha Büyük Görüntüle

Telefon
0 312 551 70 00
0 312 551 70 01

Faks
0 312 551 71 30
web: http://ankara.kyk.gov.tr/Default.aspx

Yurt adres ve telefonları http://ankara.kyk.gov.tr/YurtAdresTelefon.aspx

İstanbul Ticaret Üniversitesi Burs

İstanbul Ticaret Üniversitesi Burs

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde eğitim görmenin ayrıcalığını aldığınız burslarla daha çok hissedeceksiniz. Farklı kategorilerde burs hak eden öğrenciler, öğrenimleri süresince, her yıl 9 ay (Ekim – Haziran arasında) burs alabilirler. Başarının ödüllendirildiği sisteme göre oluşturulmuş burslarımız şöyle:

YÖK LİSANSÜSTÜ EĞİTİM İÇİN YURTDIŞI BURSLARI


547 SAYILI YÜKSEKÖĞRETİM KANUNU'NUN 33. MADDESİ UYARINCA LİSANSÜSTÜ EĞİTİM İÇİN YURTDIŞINA GÖNDERİLECEK ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ HAKKINDA

1- 2547 sayılı Kanun'un 33. maddesi uyarınca lisansüstü eğitim amacıyla burslu olarak yurtdışına gönderilecek araştırma görevlilerinin aşağıdaki koşulları sağlamaları gerekmektedir.

BİREYSEL KOŞULLAR
Askerlik görevini yerine getirmemiş lisans derecesine sahip adayların en fazla 25 yaşında; askerlik görevini yerine getirmemiş yüksek lisans derecesine sahip adayların ise en fazla 27 yaşında olmaları, diğer araştırma görevlilerinin yaşlarının eğitimlerini tamamlayarak üniversitelerine döndükten sonra 30 yıl hizmet verebilmeleri beklenerek değerlendirilmesi.